Хто у Тернополі активно пропагує суржик (фото)

1
1199

IMG_6020У публікації «Тернопільський магазин закликає чоловіків до розпусти» сайт Про Те писав про доволі оригінальну рекламу одного тернопільського магазину. Писав більше жартома, хоча багато хто сприйняв це серйозно.

А ось власники цілого світу матраців вирішили на цьому не зупинятися і порозвішували по місту новий рекламний перл.

«Якщо ти не можеш спать», то привабливе слоненя підкаже тобі куди звернутися. Зрозуміло, що це фраза з відомого дитячого мультфільму. І далі потрібно насправді не за матрацом йти, а рахувати отих слоників.

Але ж оце «спать» попри все дуже ріже вухо, чи то вірніше, око. Ну нема в українській мові слова «спать». Не придумали чомусь ні для слонів, ні для матраців. «Спать» прийнято десь там, за поребриком. А у файному місті нормальні люди лягають спати.

Зрозуміло, що головна мета реклами привернути до неї увагу. І все ж думати, чи то за їхньою логікою «думать» інколи таки потрібно.

1 коментар

  1. А це слово “файне” ви де взяли? У полякiв позичили? Тодi чого чiплятися? Ви у полякiв. вони у схiдних украiнцiв. бо. якщо ви виiжджалди за межi Галичини. то повиннi були чути. що там так говорять. У кожного свiй д1аленкт. i якщо боротися за чистоту украiнськоi мови – то треба боротися зi всiма чужими словами. а не тiльки з якоюсь частиною. Це свiдчить про те. що ви зовсiм неграмотнi i дуже обмеженi люди. якщо вас ними можна назвати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ