Італієць завадив тернополянину стати багатшим на одну цінну річ

0
464

Він обіцяв – і він повернувся. Ні, не той смішний чоловічок із пропелером за спиною. А великий біатлонний сезон. І повернувся саме у тих місцях, звідки родом і той мужичок, який літає по дахах.

Але не будемо зараз про Карлсона. Лише найвідданіші вболівальники знають, що у жіночому українському біатлоні сталася видатна подія. Вперше з 2015 року наша найкраща, наша чемпіонська, наша олімпійська команда нарешті знову вийде на трасу у повному складі. А поки до цього ще не дійшло, по трасах бігають команди у дещо інших складах.

Сьогодні в одиночному міксті серед українців у Кубку світу першою на страт вийшла саме одна із зірок тієї Олімпійської чемпіонської команди Віта Семеренко. І повернення вийшло нехай не феєричним, але доволі успішним.

На перших трьох вогневих рубежах Віта закрила усі мішені і лише на четвертому скористалася двома додатковими патронами. Але навіть і ця заминка не завадила їй відправити у гонку одним із фаворитів вихованця тернопільського біатлону Дмитра Підручного.

І наш земляк не підвів. Хоча головним суперником у нього був король сьогоднішнього біатлону Мартен Фуркад, Дмитро не знітився і дав справжній бій потенційному лідерові. І нерви від такої конкуренції у того здали. Мартен настріляв у «молоко», а Підручний побіг боротися за медалі.

Але отримати їх дуже хотів й італієць Томас Бормоліні. Хотів настільки, що збив нашого спортсмена з ніг і поки Дмитро піднімався, його обігнали кілька суперників. У підсумку – лише шосте місце. Перемогли австрійці. Другими стали німці. Але Підручний і Семеренко довели, що у цьому Олімпійському сезоні у нашої збірної є хороші шанси на медалі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ