Деяких тернопільських водіїв великі штрафи не лякають

1
231

Вчора на вулиці Живова тернопільські патрульні зупинили автомобіль BMW X5. Зупинили не просто так, щоб зблизька поглянути на машину – у неї був забруднений номерний знак.

Під час спілкування з водієм, слово за словом, у правоохоронців виникла підозра, що той перебуває у дивному стані, а саме наркотичного сп’яніння. Патрульні запропонували водієві проїхати до медичного закладу, щоб там точно встановити, чи вживав він якісь наркотичні препарати, але той відмовився.

А пізніше з’ясувалося, що лише у цьому році водія у такому стані затримують уже втретє. Тепер йому загрожує штраф у розмірі трохи більше 40 тисяч гривень і позбавлення прав строком на 10 років.

Що цікаво, уже після першого випадку водія мали б позбавити права сідати за кермо протягом року. Після другого ж – протягом трьох років. Але він вперто продовжує їздити.

Тому і справді варто приймати набагато жорсткіші закони щодо порушників правил дорожнього руху. Щоб ось такі не створювали на дорогах небезпеку.

1 коментар

  1. В подібного роду статтях варто публікувати прізвище тих порушників і хто їхні близькі родичі, батьки. Тоді суспільство поволі буде очищатися від негідників. А до тих пір поки ніхто про них у законодавчому полі не подбав,- немає політичної волі. А яка може буди “політична воля”, якщо там розплідник злодійства. Кара має наставати незалежно це депутат чи пересічний громадянин. Однак самі таку нечисть обираємо, а потім вони “зайняті” своїми статками, що декларувати, а що ні. Все починається з нас самих, бачимо і мовчимо, а слід бути активнішими у нашому житті, з повагою, з правдою і все буде добре.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ