Знищену дорогу у Тернополі ремонтуватимуть тоді, коли матимуть куди подіти дощову воду

0
222

У середині листопада ОСББ “СофіяС” зареєстрували на сайті петицію про ремонт міжквартального проїзду по вулиці С. Стадникової та проїзду з вулиці Живова до вулиці Оболоня, 11, вулиці С. Стадникової, 20 та вулиці С. Стадникової, 22 (ДНЗ 38).

У повідомленні йдеться, що внаслідок будівництва будинків за адресами С.Стадникової 2, 9, 40а та проведення до них комунікацій, дорожнє покриття міжквартального проїзду знищене будівельною технікою та проведенням розкопок.

Проїзд з вулиці Живова до будинків за адресами С. Стадникової, 20, Оболоня, 11 та ДНЗ 38 (С. Стадникової, 22) взагалі без асфальтного покриття. Автор просить включити в титульний список капітального ремонту на 2018 рік цих проїздів.

11 грудня петиція отримала відповідь. Йдеться,  що для капітального ремонту дорожнього покриття проїзду, необхідно в першу чергу влаштувати мережу відведення дощових і талих вод.

При погодженні титульного списку капітального ремонту шляхово-мостового господарства на 2018 рік профільна депутатська комісія внесе на розгляд включення об’єкта в титул для проведення робіт з відведення дощових і талих вод.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ