У Тернополі дороги ремонтують ті, хто дуже не любить пішоходів (фото)

0
609

Нещодавно у Тернополі на вулиці Живова ремонтували дорогу. Капітально так ремонтували. Щось там знімали, щось там клали. І таки зремонтували.

Водіям тепер добре. Їдеш і задоволення отримуєш. Дорога рівненька, поки що жодної ямки нема.

Але якось так трапилося, що у Тернополі ще є пішоходи. Ну є в місті такий недолік і нікуди від цього не дінешся. А їм інколи доводиться переходити дорогу.

І ось, коли падає дощ, перейти дорогу на будь-якому пішохідному переході на цій же нещодавно капітально відремонтованій вулиці Живова –  це проблема. Тут, як співається у народній пісні: тече річечка невеличечка, скочу-перескочу. Дехто таки перескакує, а декому доводиться йти вбрід.

Не скажеш, що тут нема спеціальних отворів для води. Але розміщені вони якось дуже специфічно. І з напливом води саме на переході ради собі не дають.

До речі, схожа ситуація не лише на цій вулиці. Так по всьому місту. Але ж тут робили капітальний ремонт, то невже не можна було подумати про те, щоб у пішоходів навіть у зливу ноги були сухими.

А так вкотре переконався, що у цьому місті якщо щось і роблять, то не для людей. А для кого і для чого – хто ж його знає?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ