Що у Тернополі почали доводити до абсурду (фото)

2
1274

На кілька днів тікав з Тернополя від спеки. Повертаюся, а під сусіднім будинком встановили оце. Не знаю як воно правильно називається – чи мала архітектурна форма, чи якась інша форма, але стоїть.

Не те, щоб я мав щось проти. Це навіть дуже добре, що у людям цього будинку і, зокрема, під’їзду, не доведеться далеко ходити за доброю водою. Мене інше хвилює – чи не пересваряться мешканці? А то під цим під’їздом є, а під іншими нема. Дискримінація якась.

Потрібно виправити ситуацію і встановити під кожним будинком кожного під’їзду. І взагалі необхідно кардинально збільшити кількість усіляких кіосків й інших форм у Тернополі. А то ще трапляються дитячі майданчики, де нічого такого нема. І доводиться матусям за якоюсь водичкою чи морозивом кілька метрів пройтися. Та й татусям попри таку спеку яке пиво не завадить.

Тобто роботи ще не початий край. Тут головне – не зупинятися. Коли вже усі вільні ділянки у місті заставлять, варто братися і безпосередньо за сходові клітки. А то чого люди мають якісь кілька зайвих метрів ходити, якщо сервіс можна встановити прямо біля дверей.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Оце яскравий приклад автора – демагога. Ще і сховався, не підписав матеріал. Тому і біда в країні, що кожен невіглас пнеться показати свою “турботу – правильність – св’ятість.”
    От чим заважає автомат питної води??? Просто “не пущать”?

  2. Заважає тим, що сьогодні отак автомат вліпил , а завтра пивнуху або гральний автомат поставлять, підключать до щитка в під’їзді і будуть люди зе й платити за його роботу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ