Володимиру Гройсману краще не чути, що бажають йому пенсіонери Тернопільщини

0
591

Пенсійна реформа впевнено крокує Україною. Частинка її перепала і пенсіонерам з Тернопільщини. Оце уже другий місяць поспіль, люди, які все життя працювали на державу, отримують від неї збільшену подяку.

Хоча збільшена вона лише у вустах наших можновладців, які чомусь вирішили, що додавши людям по 40 чи 70 гривень, вони неймовірно їх ощасливили. Ось тільки пенсіонери чомусь міркують по іншому.

Ольга Петрівна, жителька одного з сіл Бучацького району відверто зізналася, що не знає, плакати їй чи сміятися. З одного боку, таки хочеться плакати і то дуже, з іншого – коли дивиться на ці 40 гривень подачки, сміх розбирає.

– 40 гривень – це ж практично пачка масла, – мовить Ольга Петрівна. – Пачка масла за все життя важкої праці. Я у теплих кабінетах начальникам каву не подавала, я у колгоспі горбилася. А хіба я така одна? Усі ми, пенсіонери, важко працювали, щось збудували, щось створили. А тепер оці прийшли, за безцінь усе “прихватизували”, а нам на пачку масла. Дякуємо вам, Володимир Борисовичу. Такої доброти ми у цьому житті ще не отримували. І не кажіть мені, що війна і криза. Бо чомусь у цей час знаходяться гроші усіляким прокурорам і чиновникам. Є такі, що зарплата по мільйону. А нам – пачка масла. Я нічого не буду бажати ні прем’єрові, ні усім іншим. Я хоч і людина не надто побожна, але знаю, що клясти не можна. А інших слів у мене для них нема.

Ольга Петрівна, можливо, трішки перебільшує. Зрозуміло, що в жінці говорить розхчарування. Адже є пенсіонери, і навіть на Тернопільщині, які отримали цілих двісті гривень доплати. А це – п’ять пачок масла. І це вам не жарти. Особливо в країні, де будь-який чиновник, згідно з їх електронними деклараціями може легко покрити бюджет Пенсійного фонду і навіть цього не помітити…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ