Тернополянину запропонували 125 кілограмів золота за прізвище

0
2516

Заглядаю сьогодні до електронної поштової скриньки. Нічого цікавого. Таки у звичайну поштову скриньку заглядати цікавіше. Туди інколи кладуть рахунки за комунальні послуги, від яких волосся на потилиці піднімається так, що жодним гребінцем його на місце не вкладеш.

Вирішив ще і у папочку “спам” заглянути. Рідко там буваю, а тут мовби якась сила потягнула. І від першого ж листа мурашки по шкірі.

Пише якийсь адвокат Лахі Алі. Що дуже вже він моєї допомоги потребує. А суть справи у тому, що прізвище моє дуже вже схоже на прізвище одного його клієнта. А у цього мого однофамільця в банку зберігається 8 з половиною мільйонів доларів і 250 кілограмів золота. І якщо я буду розважливим і надам цьому адвокатові усі свої дані, то цей адвокат зможе отримати усі ці багатства. А мені перепаде половина.

Оце так… Чотири з хвостиком мільйони доларів, а до них ще 125 кілограмів золота. Це ж тепер ні я, ні мої діти, ні внуки зможуть не те що майбутньою мізерною пенсією не перейматися, а й взагалі роботу не відвідувати.

Читайте також: Тернопільська пенсіонерка розповіла, як вона закохалася в американського військового

Єдине, що мене трішки почало гризти – де таку кількість золота зберігати? Адвокатові я так і не відповів. Я наступного листа відкрив.

“Вітаємо. Ваш індентифікатор елктронної пошти виграв призову суму у розмірі 900 тисяч доларів”…

Оце день, оце поперло, гроші так і сипляться. І справді, для чого на роботу ходити – краще у скриньку зі спамом заглядати і щодня отримувати якщо не мільйони доларів, то тисячі точно.

І все ж цікаво – на кого це розраховано? Невже таки ще знаходяться люди, які вірять у безкоштовний сир і потрапляють на ці шахрайські гачки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ