Якби я мав 3 мільярди доларів

0
281

НавроцькийВсе у житті чоловіка регулюють гроші. Не якісь особливі характерологічні риси, не якась інфантильність, не слабовольність, слабохарактерність і ще щось. Чоловіки – залежні від соціуму. А соціальні впливи керуються простим важелем – гривнею, доларом, євро. Все.

Якби я мав 50 тисяч доларів річного доходу, вже давно б вирішив свої проблеми. І почивав би на лаврах, курив би сигару, пив би каву і балакав.

От що я можу? Хай зараз прийду десь в Києві чи Тернополі – навіть зі мною ніхто балакати не схоче.  Скільки він коштує? – кажуть в Америці. А якби я мав 3 мільярди доларів і прийшов у куфайці,  відношення було б інше – слухай, та він цікавий пацан. Ти не дивися, що він так вбрався, він грає дурного. Мене би сильно поважали.

Гроші – це енергетичний еквівалент. У нижчих біологічних типів енергетичний еквівалент – джоуль, кілоджоуль, мегаджоуль. В людини – долар, кілодолар і мегадолар.

Навколо грошей крутиться все. Людина, як і кожен живий організм у природі, йде туди, де вигідно. Але ми керуємося не тільки цим. Є ще розум, емоції, інстинкти самозбереження, продовження роду і виду.

Микола НАВРОЦЬКИЙ, лікар-невропатолог, бард, філософ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ