Кому дуже некомфортно у тернопільському парку (фото)

0
1491

Пішов сьогодні прогулятися парком імені Шевченка. Йду собі алейкою, нікого не турбую і тут на тобі: «Доброго дня, я кенгуру».

Якби це було в якийсь спекотний літній день, вирішив би, що сонечко у тім’ячко напекло і галюцинації почалися. Але ж на вулиці доволі прохолодно. Мені у теплій зимовій куртці комфортно, а ось як почуває себе у наших умовах цей австралійський гість?

Та що там кенгуру. Трішки далі стоять зебри. І, судячи, з усього, їм ще гірше. Аналогічно почувають себе і верблюди. І тільки страуси постійно бігають туди-сюди, чи то, щоб зігрітися, чи то шукаючи, куди сховати голову від холодного вітру.

Не скажу, що я довго гіпнотизував усіх цих «чужинців», але навіть короткого погляду достатньо, щоб побачити в їхніх очах смуток.

Я все розумію – цирк, веселощі, постійна зміна місця. Ось тільки люди самі обрали собі такий спосіб життя. А чому повинні страждати тварини?

Хтось мовить – зате діткам яка радість. Навіть не знаю, чи це правильно, змушувати страждати тварин, щоб потішити дітей…

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогерБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.