Поки Степан Барна піариться, жителі Тернопільщини стають біднішими

1
413

Поки голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна очолює рейтинги найуспішніших керівників, справи в області не те, щоб погано, але не дуже добре. Приміром купівельна спроможність населення не настільки катастрофічно, але знижується. Пов’язано це з двома факторами – підвищенням цін на окремі продукти харчування і зниженням середньої зарплати.

Згідно з аналізом Держстату за серпень Тернопільщина є лідером зростання ціни на молочну продукцію. Так, молоко стало дорожчим на 6 відсотків. До слова у сусідній Львівщині воно подешевшало на 2 відсотки.

Не все у нас добре і з городиною. Якщо на Закарпатті картопля подешевшала на 44 відсотки, то у нас лише на 22. Аналогічна ситуація і з буряками. На Волині вони дешевші на 38 відсотків, у нас – всього на 21.

На Волині тепер взагалі набагато краще ніж у нас. Там повільно зростають ціни, але паралельно збільшується і середня зарплата. У нас же при зростанні цін середня зарплата скоротилася на 6 відсотків.

Зате у нас найбільша кількість фестивалів на душу населення.

1 коментар

  1. правильна стаття. Цей Барна як “весiльний генерал” – тiльки щось вiдкривае. перерiзае стрiчку та присутнiй на святах у вишиванцi. А так – справ в областi нiяких. Нащо такий голова?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ