Доходи голови Тернопільської ОДА Степана Барни випереджають усі графіки

0
1262

stepan-barna_largeДнями прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що середня заробітна плата українців цього року зросла на 35 відсотків. З реальними ж доходами справи трішки гірші – тут ми можемо собі дозволити всього на 20 відсотків більше, ніж торік.

Глянув я у свій гаманець і пішов шукати оте середнє зростання.

Далеко не ходив. Заглянув лише на сайт електронних декларацій. Саме там наші чиновники зараз показують, як вони бідують. Довго нічого не вишукував, вирішив поцікавитися як там справи у голови Тернопільської ОДА, Степана Барни.

Варто зауважити, що минулого року Степан Степанович отримував зарплату у двох місцях – як депутат Верховної ради і як уже керівник найбіднішої області в Україні.

Як слуга народу, він отримав усього 31813 гривень. Це не тому, що їм там мало платять, а тому, що був там не так уже й довго. Бо комусь таки вдалося його переконати, що у кріслі голови ОДА і йому, і області буде краще. А з того крісла приніс він у сімейний бюджет ще 75171 гривню.

Цього ж року Степан Степанович міцно сидів на одному місці і зарплату отримував в одній бухгалтерії. І наотримував 174492 гривні.

А тепер трішки простої арифметики і побачимо ми, що прибутки Степана Степановича зросли на 60 і ще маленький хвостик відсотків.

Тепер розумієте, звідки Володимир Борисович Гройсман узяв свої цифри? Саме так – якщо підрахувати відсотки зростання доходів чиновників і пересічних українців, то у середньому десь так і вийде.

А ми ж вами давно зрозуміли, що у нас один їсть м’ясо, другий рис, третій давиться капустою, а у середньому усі ласують голубцями…

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ