Голова Тернопільської ОДА Степан Барна хоче вступити в ряди Радикальної партії Олега Ляшка

0
778
Фото Андрія Вербіцького

Цими днями у повітрі пахне не лише осінню, а й виборами. Про наближення першої свідчать часті дощі, ознакою других стало почастішання появи політиків у різних засобах масової інформації.

Тернопільські – не виняток. Люди, про яких місяцями не було чути і про існування яких виборці уже майже забули, раптом почали розповідати що і як потрібно робити, щоб нарешті покращити наше життя.

Але трапляються політики, які постійно у зоні уваги. Один з таких – голова Тернопільської обласної держадміністрації Степан Барна. Степан Степанович то стрічку переріже, то фестиваль відвідає. Важко чоловік працює. А днями провів плідну зустріч з коровами.

Знаючі люди подейкують, що пан Степан таким чином намагається перехопити частину електорату Радикальної партії Олега Ляшка. Адже Олег Валерійович любить не лише вила, а й велику рогату худобу. У той же час злі язики шепочуть, що Степан Степанович шукає нове пристановище. Адже рейтинг пропрезидентської партії невпинно падає, ось і потрібно думати про майбутнє, намагаючись знайти якийсь рейтинговіший проект.

Тільки не варто вірити у все, що шепочуть. Насправді Степан Степанович просто популяризує кооперативний рух і молочарство на Тернопільщині.

Чи отримала корова хоча б грамоту за популяризацію самого Степана Степановича – прес-служба ОДА наразі нічого не повідомила.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ