Тернопільські правоохоронці врятували жінку від миття вікон

0
1356

Днями на службовий планшет «Lenovo Tab 2» тернопільські правоохоронці отримали повідомлення, що в одному з віконних отворів багатоповерхівки по вулиці 15 Квітня стоїть жінка. На місце події одразу прибув черговий патруль.

Інформація підтвердилася. Йшлося про 8-й поверх.

Один з патрульних залишився унизу, всілякими методами намагаючись привернути увагу жінки і відволікти її від фатального кроку.

Інший піднявся до дверей квартири і подзвонив. Яким же було його полегшення, коли двері відчинила саме та особа, яку кілька миттєвостей тому він бачив у вікні.

Патрульний одразу почав переконувати господарку помешкання, що крок, на який вона наважилася, нічого не вирішує і що так робити не варто. На його здивування, жінка навіть не пробувала сперечатися, але повідомила, що у неї нема іншого виходу і на такий крок вона наважується мінімум раз на місяць.

За якусь мить непорозуміння було вирішене. З’ясувалося, що вона не мала жодного наміру стрибати, а просто мінімум раз на місяць миє вікна. Хоча це і справді не вирішує проблему, бо через надмір автівок, вони знову вкриваються пилюкою, незважаючи на такий високий поверх.

Після з’ясування усіх обставин до квартири запросили і другого патрульного. Випивши чаю, правоохоронці відправилися продовжувати нести службу. А ось господарка помешкання до миття вікон того дня не повернулася – не було уже настрою.

А сайт Про Те бажає своїм читачам частіше усміхатися і не губити хороший настрій у будь-яких життєвих ситуаціях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ