На Тернопільщині наркотиками торгують і вчителі, і лікарі

0
760

Ще два роки тому співробітникам управління наркозлочинності натякнули, що неодноразово судима жителька Чорткова торгує у Тернополі таблетками Соннат і Димедрол. А ці медичні препарати значно підсилюють дію наркотиків.

Співробітники вищезгаданого управління почали документувати злочинну діяльність. Але вони не лише папір переводили, вони ще й спільників шукали. І знайшли.

А спільниками виявилися два сімейних лікарі з Чорткова. Спочатку ті лише продавали рецепти, беручи за них по 200 гривень. Але потім прийшло розуміння, що можна отримати значно більше і один з низ вирішив сам стати «наркобароном».

Бізнес розвивався. Потрібні були ще спільники. І тоді вдалося залучити ще й тернопільського таксиста. Рецепти ж виписували переважно на людей, які поїхали на заробітки за кордон або, навіть на тих, хто давно помер.

І ось, після двох років документування співробітники управління наркозлочинності таки затримали продавців заборонених препаратів. Під час обшуку у них вилучили препаратів на суму більше 100 тисяч гривень. А ще дуже багато тих самих гривень.

Чортківчанку, яка започаткувала цей бізнес, одразу відправили під домашній арешт. А ось щодо інших фігурантів справи, то тут ще не вирішили, яку міру запобіжного заходу їм обрати.

Варто нагади, що у травні минулого року у Борщові за схожий злочин затримали сімейну пару. У ній чоловік контактував із покупцями, а жінка, яка працювала вчителькою молодших класів, фасувала товар. Тоді правоохоронці займалися документацією лише півроку.

Детальніше можна прочитати тут – «Майже півроку правоохоронці Тернопільщини спостерігали, як торгують наркотиками».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ