Тернопільські радикали поміняли вила на локшину для електорату

0
295
Богдан Яциковський
Богдан Яциковський

Депутат Тернопільської обласної ради від Радикальної партії Богдан Яциковський оце днями на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповів громадськості усю гірку правду про ВО «Батьківщина» і Блок Петра Порошенка.

Фракція Радикальної партії в обласній раді вирішила ініціювати позачергову сесію Верховної ради. Але оті, що ВО і БПП їх ініціативу не підтримали. Якщо бути дуже відвертими, то не самі місцеві радикали до цього додумалися – ідею їм підкинув їх лідер Олег Ляшко. А зібрати слуг народу у ці спекотні дні він хоче заради голосування про імпічмент Президента, зняття депутатської недоторканості і ще там щось. Тобто усе як завжди – Ляшко і радикали за народ, всі інші – проти.

Тут хотілося б потиснути руку і Ляшку, і Яциковському, і усім іншим відомим і не дуже радикалам. І не лише руку потиснути, а й вила якось «Галою» із запахом морської свіжості протерти, якби не одне але. Дуже маленьке, але все ж, але.

13 липня Верховна рада розглядала питання про продовження роботи шостої сесії. Відтермінувати вакації слугам народу хотіли заради пенсійної, медичної, освітньої реформ і ще кількох нагальних питань. За тоді проголосувало 215 депутатів. До честі тернопільських, усі парламентарії підтримали це питання.

А ось з 20 членів фракції Радикальної партії лише одна людина натисла кнопку «за». Сам Олег Ляшко не голосував, Ігор Мосійчук, який уже поділився постом свого однопартійця Яциковського, утримався.

А тепер доволі проста арифметика. Для прийняття позитивного рішення не вистачило 11 голосів. А радикалів, як уже велося вище – 20. Тобто якби вони усі проголосували, то сьогодні не було би питання про скликання якихось позачергових сесій, а депутати плідно б продовжували працювати. До слова, «Батьківщина» також має 20 депутатів. Так там хоча б 10 проголосували «за».

Але кому це потрібно? На чому потім піаритися і звинувачувати у чомусь своїх опонентів? Судячи з усього, у повітрі таки пахне виборами, якщо радикали так активно почали намотувати на вила локшину для електорату.

А закінчити хотілося б словами самого Богдана Яциковського: «Говорять популярні гасла, а як до діла – топлять навпаки»!

Марко КЛЕВЕЦЬ.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ