Як брешуть тернопільські журналісти

0
1217

журналістиКожен гексперд у соціальних мережах знає, якою має бути робота журналіста. Такі -невдоволені новинами, то їм заголовок не такий, то висновки не збігаються з їхніми. А в кінці – “все куплено”.

І почалося: насируматері такий з тебе писака! Де дослідження, розслідування, чого сам дурналіст проблеми не повирішував? Га? За що вам там по 10 тисяч платять? Квартири, машини подавали! Все куплено!

І не хочеться пояснювати, що не кожен матеріал – це розслідування, бо жанрів журналістики є до холєри. Але гексперд того й чути не хоче. В результаті – злочини трапляються, бо журналісти за владу, пенсії не підвищують, бо журналісти не розказують, які ми бідні, всі газети – брешуть, телебачення – бреше, гінтернет взагалі, все ксерує. Нема, нема нині добрих журналістів!!!

Боже, як добре, що я сиджу на прийомі макулатури і стосунок до журналістики маю тільки той, що приймаю пакети наталованих тернопільських газет. Коли скучно, ото перечитую. І є цікаві, гарні матеріали! І є на Тернопільщині журналісти -професіонали. Амінь!

Воксана ШВАРЦ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ