Тернопільських журналістів, які опублікували інформацію про ДТП, хочуть зробити крайніми

2
10440

Через гучну ДТП, що сталася торік у Теребовлянському районі, розвивається детективна історія. У ній задіяні місцевий олігарх, журналісти і люди, які постраждали у цьому ДТП. Персонажі настільки колоритні і протилежні, що опинившись в одній історії, вимальовують класичний сюжет, забарвлений можливостями одних і страхом інших.

А починалося усе так. Торік увечері 6-го вересня на Тернопільщині поблизу села Варваринці трапилося ДТП. Із потерпілими поспілкувалися журналісти. Адже не часто ДТП трапляються за участю олігархів. Кілька видань опублікували відео. В тому числі і ми. Ось посилання.

Та за якийсь час з’явилася офіційна інформація від поліцейських, що син Трояна не причетний до ДТП. Цю інформацію журналісти теж опублікували, подавши спростування. І згодом забули про це.

Ця історія нагадала про себе, коли деякі журналісти отримали позовні заяви від Володимира Трояна щодо захисту честі і гідності.

Тоді і стало цікаво, а що ж відбулося насправді? Може пан Володимир дійсно не причетний до ДТП? Може навколо його особистості пересікаються якісь інтереси, про які і не здогадуються журналісти, які публікували сюжет? А хто ж тоді причетний? Поспілкувалися з потерпілим і оторопіли. Він заперечує усе, що говорив на камеру одразу після ДТП. Каже: «Це журналісти так змонтували. Це вони так зробили, підставили голос свідків на моє відео. А я проти Трояна нічого не маю». Йти до суду свідком і розповісти, як саме журналісти усе «змонтували і його підставили» не хоче. Зрештою, цікаво, чому потерпілі самі не звернулися до суду через наклеп, якщо відео так змонтоване і вони нічого насправді не говорили?

Ця історія, можливо, і так не зацікавила б, якби люди, які постраждали в ДТП і яким так співчували журналісти, тепер не звинувачували тих, хто їх тоді підтримав.

Що ж насправді сталося? Можливо, постраждалі у ДТП зовсім і не постраждалі? Можливо, минулої осені, дізнавшись, чий автомобіль був причетним до ДТП, вирішили трохи заробити грошей? А як же іще логічно пояснити те, що відбувається? Щоправда, на відео видно, що людина ледве говорить, що їй важко і вона не може навіть піднятися, щоб відповісти журналістам.

Більше запитань, ніж відповідей. Зрештою, відповіді жодної.

У реєстрі судових рішень за цим номером 606/110/21 можна знайти інформацію про ДТП поблизу Варваринців. Посилання на справу.

Щодо судів пана Трояна із пресою. Звичайно, таке сприйняття журналістів можна зрозуміти. Бо завжди щось оприлюднять. Як не одне, то інше. То про аферу на 100 гектарів землі.

То взагалі про те, як можна в когось відібрати останнє. Як от до прикладу, «Син власника «Микулинецького бровара» Степана Трояна забрав земельну ділянку в інваліда війни».

Та питання от в чому. ДТП, на жаль, стаються щодня. Чи повірять тепер комусь журналісти, якщо хтось звернеться до них і назве себе потерпілим? Хто насправді потерпілий у цій історії?

Отже, чи гідні ми знати правду? Будемо вдячні за ваші відгуки і коментарі.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Однозначно підтримую колег-журналістів. Тільки одне зауваження. Шановні колеги: ДТП – не ВОНО, а вона – пригода.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ