Як депутат Тернопільської обласної ради зробив щасливим Президента України (фото)

0
1960
порошенко
фото – Борис МАШЛЯНКА, інтернет-газета “ПРО ВСЕ”

Депутат Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Олександр Башта, відомий своїми постійними критичними зауваженнями на адресу Петра Порошенка. Яким же було здивування багатьох тернополян, коли вчора під час візиту Президента у Тернопіль, вони побачили одвічного критика в обіймах Петра Олексійовича.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Олександр Ілліч відверто пояснив, чому так трапилося і хто у цьому винен.

Вітаю Друзів та притомних людей! Вітаю і решту частини нашого суспільства.

Навіть не чекав і звісно не сподівався на таку рефлексію мого “спільного” фото з паном Порошенко.

Друзі кажуть щоб я не реагував на окремих упереджених з цього. Але мені дивна їх реакція, тому все ж поясню.

Коли приїхав в 12.30 на Театральний Майдан в Тернополі, де в 13.00 мала відбутись зустріч з Порошенком, то побачив величезну кількість охоронців тіла президента. Звісно що простих людей на майдан не пропускали. Не пропускали і мене, навіть коли і представився, навіть коли і почав фізичне протистояння. На це збіглось ще більше охоронців. Звісно що я свого досяг, і мене все ж пропустили. Але ви би бачили, який переполох був в середовищі охоронців. Біля мене постійно було два-три “простих громадянина”, які не бажали представлятись.

На сходах театру, звідки я хотів споглядати дійство, мене оточило одразу п’ятеро охоронців. Після попередження що я порушую “закон безпеки президента” був змушений покинути зручну дислокацію.

Мені охоронці, після фізичного контакту, запропонували встати в куточку біля машини, і звісно оточили з усіх сторін охоронцями. Потім ще й голова обласної ради підійшов, і стояв доки не скінчилась та дія.

Що до Порошенка та Барни, то це вони до мене самі підійшли, самі почали фотографуватись зі мною. І зовсім я не був щасливим від того, що Порошенко захотів фотографуватись зі мною, як то хтось собі подумав. Я відверто сказав Порошенкові в очі ще до фотографування, що я не є його прихильником і критикую його в своїх дописах.

Ну але пан Порошенко все ж захотів мати фото зі мною. То що, я мав позбавити президента держави такої радості?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ