«Перше квітня – День сміху. Посміємося і досить», – Петро Порошенко

0
499

Президент Петро Порошенко наголосив, що під час перемовин щодо встановлення миру в Україні країну-агресора Росію представлятимуть не російські коміки чи артисти, а президент РФ Володимир Путін. Саме тому Глава держави закликає українців поставитися відповідально до вибору того, хто братиме участь у цих перемовинах після завершення виборів на найвищу посаду в країні.

«Ми маємо зберегти єдність з нашими європейськими і американськими партнерами за великим столом. Ми маємо зберегти санкції як потужну мотивацію Росії теж брати участь в цих переговорах. І представляти Росію буде не Максим Галкін. І не Євген Петросян. А так, щоб ви знали про всяк випадок – представляти буде Путін», – наголосив Петро Порошенко після завершення голосування у першому турі виборів з обрання Президента України.

Глава держави зауважив, що треба продовжувати рух далі.

«Перше квітня – День сміху. Посміємося і досить. З другого квітня рішуче рухаємося вперед, бо після першого квітня, з другого квітня, друзі – не до жартів. Бо потім не насміємося», – сказав він.

Глава держави закликав українських громадян «осмислити справжню ставку на виборах 21 квітня». «Кожен з нас буде давати відповідь на важливе питання: а чи продовжить Україна свій шлях до ЄС та НАТО, чи буде сидіти і чекати дозволу в Кремля на референдум? І чи допустять українці реванш проросійських сил? Бо зараз вже «найкращі» актори Російської Федерації агітують за одного з кандидатів, зручних кандидатів на виборах Президента України. І до речі, ми маємо під величезним ризиком в такому випадку і вибори до Верховної Ради», – сказав він.

«Відповідати на питання а чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну, за волосся втягнути нашу державу, наш народ до Російської імперії і до Радянського Союзу. Зробити її якщо не частиною, то сателітом імперії. І чому Кремль і його агентура, і олігархи-втікачі так скажено лютують зараз, на цих виборах? Вони ж скажено лютують, бо втратили повністю контроль», – додав Президент.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ