Сьогодні на Театральний майдан у Тернополі без проблем пропускали тільки голубів (фото)

0
1196

IMG_6973

Сьогодні файне місто Тернопіль відвідав Президент України Петро Порошенко. Петро Олексійович перерізав стрічечку, щось там відкриваючи, і щось комусь вручав.

Вручення відбувалося на Театральному майдані. Але не всі бажаючі змогли взяти участь у цьому заході. Щоб захистити першу особу держави від виявів надмірної любові тернополян, Театральний майдан місцями огородили залізними парканами, місцями – кольоровими стрічками. А для гарантії через кожен метр двадцять п’ять сантиметрів розставили кремезних хлопців у чорному з написами «поліція» на спинах.

І навіть ті, кому довірили побути трішки ближче до Президента вимушені були проходити через металошукачі. Враховуючи ж вчорашній інцидент під стінами Верховної ради з одним з представників пропрезидентського блоку, перевіряли не лише на метал, а й на наявність яєць.

Навіть ті люди, котрі проживають поруч з Театральним майданом, вимушені були шукати обхідні шляхи, щоб потрапити додому.

І лише одвічні мешканці цієї території – голуби, спокійно займалися звичною для них справою, неспішно прогулюючись бруківкою. Бо голубам абсолютно все одно, хто там приїхав, що він там розповідає. І нема такої сили, яка змусить їх пройти через металошукач. Бо вони у цій країні – справді вільні.

Марко КЛЕВЕЦЬ

IMG_6969

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ