Сьогодні Тернопіль б’є усі рекорди за кількістю ковзанок на душу населення (фото)

0
1195

Як сьогодні справи у файному місті Тернопіль? Справи, можна так мовити, дуже файно. Сьогодні на Театральному майдані тестують ковзанку. Для чого? А щоб жителі і гості міста мали де розважатися у новорічно-різдвяні дні.

А я все ж повторю оте запитання – навіщо тернополянам ковзанка? Сьогодні ж у місті усі вулиці – суцільна ковзанка. І єдине, що цікавить жителі обласного центру, де пісок і трішки солі? А ще їх цікавить, де комунальники.

Ось на це запитання у мене таки відповідь є – комунальники вдома сидять. На вулиці ж слизько. Можна вийти, послизнутися, впасти і все – травмпункт. А там сьогодні аншлаг. Там сьогодні тернополян більше, ніж під кіоском з ковбасними виробами напередодні Нового року. А потім же лікарняний, нога чи яка інша кінцівка у гіпсі. І на новорічно-різдвяні свята не підеш на ковзанку відпочивати. Тернопільські комунальники люди не в тім’ячко биті, вони ж розуміють, що зима не вічна, колись ото все-таки і розтопиться. А до того часу можна і у підпіллі перебути.

А ось тернополяни таки ходять тими вулицями. Ходять, падають, фотографують і діляться фотографіями у соцмережах. І, судячи зі світлин, Тернопіль уже побив усі рекорди з кількості ковзанок. Хоч бери і занось цей факт у книгу рекордів усе того ж Тернополя.

Хочете знати, як завтра будуть справи у файному місті Тернопіль? Виходячи з того, що синоптки прогнозують точно таку саму погоду, то і справи будуть нічим не гірші. Але і сподіватися, що стануть вони кращими, також особливо не варто.

Марко КЛЕВЕЦЬ, блогер

Фото із спільноти Тернопільські плітки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ