У тернопільському кафе сьогодні будуть дуже екзотичні танці

0
491

танціНеймовірне і екзотичне дійство – виступ танцювального клубу «Асфура» відбудеться сьогодні в кафе «Реал» о 19 годині. Як повідомляє його організатор Юлія Петришин, такі звіти відбуваються двічі на рік, зокрема і взимку – передноворічні виступи разом із клубом «Схід сонця».

– Крім концертів, клуб бере участь в конкурсах, виступах, які організовують інші організації. – каже Юлія. – Це діти, дівчатка, які шалено багато працюють над собою. І знають, щоб досягти того чи іншого результату – потрібно багато тренуватися. Також є і дорослі виконавиці. Подібні дійства організовуємо для того, щоб діти мали можливість виступити і показати свою майстерність.

Щоб займатися у нашій студії, вимог як таких нема. Головне – бажання. Крім того, хочу наголосити, що такий вид танцю особливо корисний для жіночого здоров’я. А це не лише важливо у підлітковому віці, коли відбувається становлення репродуктивної системи майбутньої мами, а і для дорослих жінок.

«Асфура» у перекладі з арабської означає пташка. Знаючи про запал і феєричність східного танцю, можете бути певні, що сьогоднішній вечір у товаристві «Асфури» запам’ятається надовго.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ