За що у Тернополі судитимуть провізора

0
159

Тернопільською місцевою прокуратурою скеровано для розгляду до  суду кримінальне провадження за ч.1 ст.320 КК України (порушення встановлених правил відпуску наркотичних засобів) стосовно працівника однієї з аптек міста Тернополя.

Встановлено, що провізор однієї з аптек обласного центру  реалізовувала наркотичні комбіновані лікарські препарати, які містять в собі наркотичний засіб-  кодеїн, з порушенням вимог чинного законодавства, без рецепту лікаря та в забороненій кількості.

Нагадаємо, злочин викрито на початку  цього року спільно з працівниками поліції. Під час обшуку у складських приміщеннях аптеки окрім ліків,  заборонених для продажу без рецептів, було виявлено десятки  протермінованих препаратів.

Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу в розмірі до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 4 років, або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ