Хто представлятиме Тернопільщину на всеукраїнській конференції прокурорів

0
141

unnamed (1)У  прокуратурі Тернопільської області сьогодні  відбулися збори прокурорів, на яких обрано трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.

Очільник відомства В‘ячеслав Перч, відкриваючи збори, зазначив, що кожен з учасників сьогоднішнього заходу стає творцем історії прокурорського самоврядування, оскільки  саме  представники регіональних, місцевих прокуратур  та Генпрокуратури України формуватимуть інститут  для  колективного вирішення питань внутрішньої діяльності прокуратури.

Прокурорсько-слідчі працівники апарату прокуратури області обрали, шляхом таємного голосування,  трох  із шести запропонованих кандидатів на всеукраїнську конференцію. Отож, Тернопільщину у складі делегації, представлятимуть прокурор  Тернопільської області В‘ячеслав Перч, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Віталій Стадник та прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Павло Самойлов.

Аналогічні збори прокурорів відбулися у чотирьох місцевих прокуратурах Тернопільської області, у яких обрано по два делегати.   Надалі, 11 делегатів візьмуть участь у всеукраїнській конференції, що відбудеться  26 квітня 2017 року у Києві.

Довідково: 15 квітня 2017 року набрали  чинності положення Закону України «Про прокуратуру», якими передбачено функціонування органів прокурорського самоврядування та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Відповідно до вимоги статті 69 Закону, для участі у конференції прокурорсько-слідчі працівники органів прокуратури області повинні обрати трьох делегатів від регіональної прокуратури та по два – від кожної місцевої прокуратури, шляхом таємного голосування.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ