Завищили вартість робіт при реконструкції адміністративного будинку Байковецької сільської ради – підозрюють директора товариства

0
51

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства – підрядника у неналежному виконанні своїх службових обов’язків при облаштуванні ЦНАПу (ч. 1 ст. 367 КК України).

За версією слідства, директор товариства – підрядника під час виконання робіт з реконструкції адміністративного будинку Байковецької сільської ради та облаштування Центру надання адміністративних послуг, через службову недбалість вказав у актах приймання виконаних будівельних робіт за 2018 – 2019 роки недостовірні відомості щодо вартості матеріалів та обсягу виконаних робіт на даному об’єкті. Неправомірними діями посадовця завищено вартість будівництва на загальну суму понад 170 тис грн.

Триває розслідування, що здійснюється слідчими ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу працівників управління СБУ в Тернопільській області.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ