Тернопільські «благодійники» мають реальний шанс зробити дуже добру справу

0
153

17884149_209699589517873_4999624421112412382_nНу що, любі тернополяни, бачили цими днями місцеві газети? Любо глянути чи не так? Скільки ото на шпальтах, особливо кольорових людей милосердних, благодійних і, навіть трішечки побожних. Усі нас вітають, щось там бажають і розповідають про свої добрі вчинки. І все ж оте не безкоштовно, усе те за гроші і то не маленькі.

Я зараз не збираюся чужі гроші рахувати. Мова про інше – витратити їх можна і на більш благородні цілі. Адже поруч з нами завжди знайдеться людина, яка потребує реальної допомоги.

Сайт Про Те писав про маленького тернополянина Володю Коваля (“Будьте, як діти” – казав Христос. А я ж прошу бути милосердними і підтримати наше дитя). У хлопчика двостороння туговухість ІІ-ІІІ ст., затримка статокінетичного та психомоторного розвитку, гідроцефальний синдром, синдром 1p 36.

У вересні минулого року Володя пройшов курс реабілітації у варшавському центрі інтенсивної терапії «Олінек». Це дало позитивні результати. У травні він пройде повторний курс.

Але виникла нова проблема – дитина потребує спеціального інвалідного візочка. Ціна для сім’ї, яка і так витрачає усі гроші на лікування синочка, непідйомна 1275 євро.

А цей візочок дасть змогу хлопчикові частіше бувати на вулиці, знайомитися з навколишнім світом, та й просто значно полегшить відвідування тих же процедур.

Можливо таки знайдуться у ці Великодні дні у Тернополі справжні благодійники і зроблять реальну добру справу. Бо піаритися на шпальтах газет, по радіо і телебаченню значно легше, ніж просто допомогти одній окремо взятій дитині.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7555 0228 4686 – отримувач Коваль Олена.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ