Тернопільський професор вважає, що люди зчитують думки інших

0
869

Олег ПокотилоСвітло, тепло, магнетизм, електрика – це все різні форми вібрації. Думки, почуття, імпульси – це всього-на-всього вібраційні стану людини. Фізичне тіло являє собою сукупність систем, вібруючих з однією і тією ж частотою. Хвороби – суть дисгармонія вібрацій. Якщо людина щаслива – в цьому заслуга позитивних вібрацій. Думки, в залежності від вібрацій, роблять людину інтелігентною або аморальною, радісною чи нещасною.

У Вас бували ситуації, що Вас розуміють без слів?

Це ті люди, з якими є про що помовчати. Все це робота вібрацій. Іноді Ви ніяк не можете знайти спільну мову з людиною. А деколи з незнайомцем розмовляєте так, нібито знаєте його все життя. Люди з однаковою частотою мовчки розуміють один одного. З цієї причини в Стародавньому Світі суспільство було поділене на касти. Мудреці для спілкування з простолюдинами знижували частоти ментальних хвиль за допомогою дихальних вправ, мантр або кристалів. Недарма кажуть: «Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти». Друзі знаходяться на одній вібраційної хвилі.

Спілкуючись з людьми, у яких вібрації нижче, Ви знижуєте свої. З цієї ж причини спілкуючись з успішними, здоровими і сильними людьми Ви самі стаєте такими. Ви підвищуєте свою частоту до їх рівня.

Як інші відчувають Ваші думки і почуття?

Цим же Законом пояснюється, як люди відчувають, коли Ви що-небудь недоговорюєте або приховуєте. Ваш справжній намір зчитується на рівні вібрацій. І, може бути, співрозмовник не усвідомлює, але його підсвідомість підказує йому про це. Ось чому велика частина спілкування складається з невербальної частини. Люди відчувають, що Ви від них хочете. Будьте щирі у своїх розмовах!

В давнину великі духовні люди, цілителі використовували інфразвук для руйнування матерії, а ультразвукові вібрації вживали в лікувальних цілях. Їхні пісні були цілющими і радісними через велику присутності високих звуків, шиплячих, свистячих, дзвінких. Багатострунні інструменти давали таке звучання нот, яке не сприймалося людським вухом через цієї висоти.

Якою силою володіють слова?

Чи помічали Ви, що деколи після прослуховування музики, у Вас з’являються нові сили? Ви відчуваєте себе розслабленим і умиротвореним. Різна музика здатна привести Вас в стан блаженства або, навпаки, викликати гнів і роздратування. Приділіть увагу тому, що Ви слухаєте. Це стосується будь-якої звукової інформації, яка до Вас надходить. Слова і звуки володіють чарівною силою, яка може, як зціляти, так і викликати негативні відчуття. Ваше вібраційне поле починає підлаштовуватися. У Вашому розпорядженні вибрати приклад для цього підлаштовування.

Принцип Вібрації дає можливість усвідомити силу прокляття: у ньому немає нічого особливого, надприродного. Прокляття конденсує і направляє руйнівні вібрації. Той же принцип простежується і при благословенні, але при цьому задіяні протилежні сили. У мудреців були магічні слова на всі випадки життя. Ці заклинання складалися з простих комбінацій повторюваних звуків, шляхом резонансу з тим чи іншим елементом Землі вони викликали до дії титанічні сили природи.

Як Принцип Вібрацій Впливає на Ваше життя?

Закон Вібрації також пояснює, як виникають ситуації у Вашому житті. Ваші думки, які вібрують з відповідною їм частотою (позитивні – з високою, негативні – низькою) притягують ситуації з відповідною вібрацією. Якщо розглянути з енергетичної точки зору, Ви, як магніт, який буквально кричить: «Я випромінюю позитивні (негативні) вібрації. А нумо, Всесвіт притягни мені такі ж ситуації!»Може, звучить безглуздо, але суть саме в цьому.

Недарма багато учасників тренінгів в один голос вигукують: «! побувати в полі Майстрів, відчути їх вібрації – вже одного цього більш, ніж достатньо». І дійсно, виходячи з того, що ситуації реагують на наші вібраційні частоти, якщо останні високі, то і складатися наше життя буде найкращим чином. Звичайно, це результат колосальної роботи над собою. Але в присутності Майстрів, це робота прискорюється неймовірними темпами.

Олег Покотило, професор, завідувач кафедри харчової біотехнології і хімії у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ