У Тернополі сміттєзбиральні машини незабаром митимуть бруківку

0
263

t_1_poliv.1437375300Тернополянин Юрій Олександрович Кривицький скаржиться, що після того, як зійшов сніг, на вулицях міста з’явилося дуже багато пилу.

Про це він пише на сайті петицій Тернопільської міської ради. Чоловік зауважив, що особливо відчутний пил у повітрі, коли поруч проїжджає якийсь автотранспорт. Тоді і дихати важко, і мешти нові постійно доводиться витирати. А прийде літо, буде ще гірше – чи то пророкує, чи то попереджає Юрій Олександрович.

І ось, щоб цього не сталося, він пропонує відновити ранковий полив вулиць. Хоча б у спекотні дні. Щоправда, сам сумнівається, що це реально зробити. Адже гідранти для набору води біля пивзаводу заставлені пивними наметами.

Тому автор петиції пропонує спробувати обприскувати тротуари сміттєзбиральними машинами. Оскільки такі у місті є, то чому б їм не виконувати дві роботи одразу – і сміття забирати, і дороги мити.

Щоправда, Юрій Олександрович не впевнений, що така можливість у цих машинах передбачена, тому для початку пропонує усе ж з’ясувати, наскільки це реально.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ