Чому тернопільському судді було дуже соромно

0
585

2-13-1Вчора у Тернопільському міськрайонному суді вдбулося судове засідання. У цьому нема нічого надзвичайного – такі заходи там відбуваються кожного робочого дня.

Але вчорашнє було дуже цікавим – на ньому вирішувалася доля 25 сотих у парку Національного Відродження. Колись Тернопільська міська рада віддала тернопільській прокуратурі цю діляночку під забудову. А громадські активісти вважають, що будуватися там не можна, тому що ділянка належить до паркової зони.

Справедливість вирішили шукати у суді. І не знайшли. Суддя Роман Грицак, порадившись із діючим законодавством, вирішив, що прокуратурі таки можна будуватися там, де іншим зась.

Що тут мовити? Як власник дачної ділянки у 6 сотих, можу вам сказати, що 35 – це багато, це дуже багато. Тернополяни втрачають доволі великий шмат парку, якого і так стає все менше і менше.

Громадські активісти запевняють, що це ще не кінець історії. І готують апеляцію. Ось тільки важко повірити, що на наступному судовому засіданні приймуть рішення, яке «обмежить» права прокуратури.

Щодо вчорашнього судового засідання, то присутні у залі, кажуть, що під час оголошення вироку суддя Роман Грицак почервонів. Це свідчить, що даний слуга Феміди ще не зовсім втратив совість і якась краплиночка десь там глибоко у душі таки залишилася. Ось тільки виявилася вона надто маленькою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ