Тернополянин розповів, чому йому не подобаються намальовані жіночі брови

4
2596

Борис ЯвірВчора був дуже дивний день: і циганки намагалися гроші вкрасти, і представники деяких органів прийняли мене за свого, і провідники потяга, наповнені досвідом вседержавної антропології, вкотре сказали, що я не місцевий (ґдє-та із Запада), але наприкінець маю не менш дивне запитання.

Чому частина жінок та дівчат останнім часом собі фарбує брови так, що вони виглядають, як у мохнатих кавказців? Вони справді вважають, що широкі та довгі брови на кавказький манер, та ще й колір яких часто не гармоніює з кольором волосся, – красиво?

Наступним витком моди буде малювати дівчатам вуса?

Штучні, татуйовані чи фарбовані брови не гармоніюють з лицем жінки, якщо творять дисонанс із кольором її волосся, шкіри, очей, а також, якщо творять дисонанс відношенням свого неприродного розміру у відношенні до інших частин лиця. Такі брови неестетичні.

Підмальовування, і то акуратне та із відповідним смаком, личить хіба тоді, коли брови мали дефект, а корекція спрямована на виправлення.

Борис ЯВІР
4 КОМЕНТАРІ

  1. А жінкам так важливо знати безцінне мнєніє тернополянина Бориса.
    НАСПРАВДІ НІ.

    • А i правда, чому вiн взявся тут розпатякувати про жiночi брови? Його хоч хтось колиь виховував, що це дуже негарно – засуджувати чужу зовнiшнiсть. навiть у кавказця? Знайшовся тоже менi поцiнювач великий!

  2. Але ж таки він має рацію ))) та ті бровесті дівчата не задумуться, що перманентга фарба не змиється і буде виглядати мяко кажучи смішно на їхній шкірі після 50-60 років….. тоді доведеться звертатись вже до пластичного хірурга…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ