Тернополянка підрахувала, що знімати квартиру і щодня їздити на таксі – економніше

6
6688

1474425_10201389043352257_1824639999_nЧасом люди втрачають здоровий глузд через своє бажання володіти. Якось перейнялась, що не знаю, що маю робити, аби купити квартиру. Зараз живу на зйомній.

Купити двокімнатку в Тернополі можна за 25-40 тисяч доларів. Порахувала, що за 31 тисячу доларів я можу орендувати свою квартиру ще майже 60 років. Якщо все життя працювати на квартиру, нікуди не їздити і так далі, то не думаю, що у 90 років хтось мріє померти у власному помешканні, не побачивши світу, а основним досягненням за життя буде купівля житла. Чи є сенс її взагалі купувати? Нема.

Гроші, як на мене, можна використовувати раціональніше, особливо, якщо в людини вони є.

Те саме з машинами. Припустимо, що капець не хочеться їздити громадським транспортом. Якщо їздити на таксі з роботи і на роботу, то в Тернополі це обійдеться переважно у два долари. Максимум 60 доларів на місяць. Купити користовану машину з нормальним пробігом, можна десь 7000 +. За ці гроші можна майже 10 років їздити на таксі. А якщо порахувати, що свою машину треба заправляти, обслуговувати, ремонтувати, мити і доглядати, то, очевидно, таксі — кращий варіант.

Ну все, заспокоїлась. Надіюсь, таким, як я, теж полегшало.

Зоряна БИНДАС

6 КОМЕНТАРІ

  1. Ігор, по твоєму краще залишити їм 1-2 квартиру, десь в гуртожитку яку ти купиш під кінець свого життя, при тому не бачити як виглядає океан чи золоті піски. А ще розказати дітям життєву настанову: вкалуй весь час і збирай на наступну 1-2!

  2. Ну, а якщо припустити, що робота втрачена і не вдається знайти швидко іншу? Або з різних причин втрачена працездатність на півроку чи більне або назавжди? Також було вже слушне зауваження про спадок дітям. Я б додав ще власну старість до цього, коли людина не може працювати, а пенсія мала. Вважаю, що такі думки, як має ця дівчина, хибні, і мають значення тільки у конкретній ситуації. Це що стосується житла. Що ж до авто, думаю, у багатьох випадках, такий варіант прийнятний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ