Навіщо Тернополю фестиваль російського пива

0
199

detail_af9617b5eb5bdf944ab782acb3f5c8deЧого, чого, а фестивалів на Тернопільщині вистачає. Не скажу, що щодня, але й місяця не минає, щоб з якогось приводу не фестивалили. Але декому і цього здалося замало.

На 13-14 травня запланували перший Крафтовий Фест пива та м’яса у Тернополі. І не скажеш, що ідея погана – мати свій «Октоберфест». Нехай і буде він «Травеньфест». Ось тільки цей фестиваль присвячений якомусь Альфредо фон Вакано.

Організатори запевняють, що це видатна особистість в історії нашого краю. І найбільше його досягнення – створення «Жигулівського» пива.

Альфредо фон Вакано справді народився на Тернопільщині – у Козові. Ось тільки у ті часи це була територія Австро-Угорської імперії. А в 1899 році він стає підданим Російської імперії. І саме у російській Самарі він засновує пивоварню, на якій починає варити «Жигулівське».

Повторюся – мати свій «Травеньфест» ідея хороша. Тільки яким боком до нього «Жигулівське» і підданий російської імперії. Адже на Тернопільщині є свої пивоварні і наше пиво відоме далеко за межами області. То чому не організувати якийсь «Корифей» чи «Оболоньфест»?

Марко КЛЕВЕЦЬБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.