Чому тернопільські пенсіонери заздрять суддям Конституційного суду

1
164

46258Колись фраза «щоб ти жив на одну зарплату», звучала ледь як не прокльон. Сьогодні на зарплату ще якось можна звести кінці з кінцями. А ось тим, хто дотягнув до пенсії пощастило менше. Пропрацювавши усе життя, люди отримують гроші, яких на те життя аж ніяк не вистачає.

Найгірше тернопільським пенсіонерам. Якщо у Києві середня пенсія становить 2408 гривень, то у нашій області – 1560. Пов’язано це із середньою зарплатою, яка у нас давно і вперто залишається найнижчою в Україні.

Але не усі пенсіонери ось так бідують. Для прикладу, народний депутат, відбувши одну каденцію, отримує право на пенсію у 15 тисяч гривень. Порівняйте – за 30 років стажу 1560, за 4 роки сидіння у теплому кріслі – 15 тисяч.

Але і це ще мізер. Судді Конституційного суду, вийшовши на пенсію, отримують щомісяця 200 тисяч гривень.

1 коментар

  1. Рівень життя в державі залежить від керівництва державою.Наше наскрізь корумповане керівництво піднімає собі і собі подібним депутатам,суддям, прокурорам зарплати та ще й нараховує собі великі премії і надбавки за бездіяльність. А для народу , який працював на державу 30-40 рокі, коштів немає. От і робіть висновок, що таке наша влада.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ