Тернопільських дітей запрошують видавати книжки

0
231

студія«Майстерня казки» – це курс анти-уроків написання та видання книжки, який змінить погляд на світ.

Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

– Дива у нашому житті  існують поки ми у них віримо. – розповідає автор програми студії Ірина Мацко. – На жаль, ця здатність втрачається з віком, але не у всіх. Дехто залишається у стані казкового сприйняття світу все життя. Саме з цієї причини створили літературну студію «Майстерня казки», де діти можуть дізнатися що таке казка і для чого вона у нашому житті, яка формула написання казки, хто такий головний герой, персонажі, який має бути сюжет, головна думка, мораль та багато іншого.

Розвинути свою фантазію, уяву, написати казку про власну мрію, яка обов’язково здійсниться, розширити свій словниковий запас, полюбити книги та читання, а також зустрітися з відомими письменниками, відвідати літературні вечори, дізнатися про секрети ілюстрування та процес створення книжки, перевтілитися у казкових героїв, стати співавтором збірки дитячих казок. Заняття проходить у іграх, квестах, цікавих завданнях, за допомогою аудіо та відео матеріалів,

Печалька зі шкільними творами? Є безліч ідей, та не вистачає майстерності упорядкувати їх в слова? У нашій творчій студії ви напишете першу власну книжку та самостійно її проілюструєте! Про що писати? Як продумати сюжет? Як працювати з персонажами? Звідки взяти натхнення? Як придумати назву для оповідання? Як спілкуватися з редакторами і представляти свій твір? Відповіді на всі ці запитання ми шукатимемо разом. Забудьте про нудьгу на уроках мови та літератури. Персонажі, сюжети, інтриги, розв’язки, форзаци й колонтитули легко підкоряться вам під час веселих, пізнавальних і нестримно вигадливих анти-уроків.

УЧАСНИКИ ДІЗНАЮТЬСЯ про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують СПРАВЖНЬОЮ КНИЖКОЮ.

Після завершення курсу, написання казок та друку книжки, дітей чекає справжня презентація для рідних, друзів, громади та всього міста, а також вони отримають сертифікати про завершення навчання, візьмуть участь у всеукраїнських літературних конкурсах та зможуть брати участь у літературному клубі «ІРИски». Літературний клуб це:

– Зустрічі з письменниками, художниками та іншими відомими людьми.

– Безкоштовна можливість брати книги в бібліотечці

– Гра ТАЧ

– Цікавинки книжкового ринку та інше.

Також учасники студії будуть першими сценаристами КІНО ШКОЛИ, яка почне роботу з березня та візьмуть участь у новій онлайн передачі для дітей «Казкове кріселко».

Щоб стати учасником школи, потрібно зареєструватися за тел. 066 413 90 77 або 096125 21 37

Кількість місць обмежена – 10 осіб. Вік учасників – 7-12 років.

Місце: креат-студія «ІРИска», вул.Руська, 17, кооперативний коледж, 1 поверх.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ