Тернополяни можуть підтримати петицію про смертну кару для корупціонерів

0
152

20140701175327Що робить з нашою країною корупція, думаю, нікому розповідати не варто. Не скажу, що Тернопільщина серед лідерів корупційних скандалів, але час від часу і у нас відбуваються гучні затримання любителів отримати хабар. І все ж – це лише маленька краплина у великому морі.

Затримують одиниці, тисячі продовжують робити свою чорну справу. Свого часу лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко пропонував ввести смертну кару для корупціонерів. А усе нажите непосильною працею майно – конфіскувати.

І ось, в останній день січня, на офіційному сайті Президента України В’ячеслав Сергійович Шаран зареєстрував петицію, згідно з якою вимагає для наведення ладу у нашій країні запровадити смертну кару для чиновників при доведеному факті корупції.

Поки що петицію підтримали всього 73 людини з 25 тисяч необхідних. Але навіть якщо вона набере потрібну кількість голосів – не дуже віриться, що до такого дійде.

Адже доведеться вносити зміни у законодавство. А, значить, підтримати ці зміни повинна буде Верховна Рада. Навряд чи наші депутати наважаться прийняти Закон, згідно з яким більшість із них можна буде позбавити життя за корупційні діяння.

І все ж тернополяни також можуть підтримати цю петицію. Зробити це можна за посиланням – https://petition.president.gov.ua/petition/33349

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ