Тернопільська школярка, яка заробляє гроші з 3-го класу, розповіла про професії майбутнього

0
455

unnamedУ Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання клубу бізнес-подій, що діє при центрі підтримки підприємницьких ініціатив, на тему: «Професії майбутнього: погляд зблизька». Цього разу у клуб завітали восьмикласники та дев’ятикласники Тернопільської загальноосвітньої школи №18.

Гостею заходу була учениця Тернопільської ЗОШ №19 Тетяна Бас, яка вже у 3-му класі заробила свої перші гроші за перемогу у літературному конкурсі ім. Петра Яцика. На сьогодні вона пробує свої сили у журналістиці та працює промоутером, адже з 14 років, згідно з чинним законодавством, можна мати роботу на кілька годин у тиждень.

Діти взяли участь у дискусії з питань вибору майбутнього фаху, становлення молодої людини на ринку праці, кроків до професійного успіху.

Цікавою учням була презентація «ТОП-10 новітніх професій XXI століття» та бесіда про можливості появи ще більш цікавіших професій.

Школярі також активно включились в інтерактивну гру ″Індустрія мистецтв та розваг″, під час якої вони поділились на команди, кожна яких мала придумати власну назву та емблему; визначити, люди яких професій будуть втілювати «ідею» у життя; презентувати свій захід.

Практичний психолог школи Світлана Кушнір зазначила, що такі заняття сприяють розвитку дитячої креативності, розвивають бажання до створення чогось нового і незвичайного, спонукають до усвідомленого вибору професійного майбутнього.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ