Незабаром самураї у Тернополі почуватимуться як вдома

0
280

1395914937_sakura-8Сьогодні серед тернопільських політиків і чиновників, крім флешмобу з віджимання, триває ще одна акція – передай школі комп’ютер від уряду Китаю і не забудь наголосити, що у цьому є твоя заслуга.

Але трапляються ще люди, здатні на реальні вчинки – без надмірного, а головне, дешевого піару. Відомий місцевий підприємець Тарас Демкура на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук розповів, що скоро файне місто може стати ще файнішим. Трапиться це після того, як біля «острівка закоханих» висадять алею сакур.

Про це пан Тарас домовився з політичним аташе Японії Хірано Такаші, під час зустрічі в Києві. Відтепер Тернопіль – у списку міст, де висадять ці дерева.

Тарас Демкура вважає, що це хоча б трішки, але допоможе розвиткові туризму у Тернополі. Адже щорічно мільйони людей відвідують Японію, щоб побачити, як цвіте сакура. Тепер їм не доведеться їхати настільки далеко – достатньо буде відвідати Тернопіль.

А мене тепер лише одне цікавить – скільки наших політиків і чиновників схопляться за лопати, коли прийде час висаджувати ці дерева?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ