Тернопільському міському голові час подумати про нових підрядників (відео)

1
607

img_5450Ох, і гарно ж відреставрували майданчик поруч з 28-ю школою у Тернополі. Ох, і гарно ж. Тут і дитячий майданчик, і фонтан, і яма. Хвилиночку, яма ніби до проекту не входила. Ну, входила чи ні, але присутня.

Про те, що вона тут утворилася тернополяни уже говорили. У міській раді миттєво відреагували й пообіцяли, що підрядник власним коштом виправить недолік. І підрядник таки виправив.

Але виправлення простояло не довго. Принаймні, сьогодні яма знову з’явилася. Можна зрозуміти, чому проблема виникла при першому вкладанні бруківки. Тоді підрядник не був ознайомлений з деякими нюансами, які його очікують. Але уже перед тим, як він «ремонтував» попереднє провалля, з’явилася інформація, що у Тернополі доволі високий рівень ґрунтових вод. І що ці грунтові води взяли собі за моду підмивати нововкладену бруківку.

Тут дещо не піддається розумінню. Чому грунтові води стрімко піднімаються в одній з найвищих точок Тернополя і при цьому не заливають низини.

Можливо, проблеми не у водах, а у підрядниках? Бо у нас як сніг, то нема кому з ними боротися. І бруківку якісно вкласти нема кому. То може комусь уже час подумати про нових підрядників, щоб тернополяни не почали думати про нового когось?

Марко КЛЕВЕЦЬ

1 коментар

  1. Бруківка поставлена правельно. Підрядник якй її сткавив ні причім. На фото явно видно підмиту основу під бруківкою. Це питання до водоканалу та до міліоративних організацій. А то що на вершині не має підземних вод повний сон рябої кобили.(повний бред). Хто був в Карпатах підтвердить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ