Тернопільському міському голові час подумати про нових підрядників (відео)

1
588

img_5450Ох, і гарно ж відреставрували майданчик поруч з 28-ю школою у Тернополі. Ох, і гарно ж. Тут і дитячий майданчик, і фонтан, і яма. Хвилиночку, яма ніби до проекту не входила. Ну, входила чи ні, але присутня.

Про те, що вона тут утворилася тернополяни уже говорили. У міській раді миттєво відреагували й пообіцяли, що підрядник власним коштом виправить недолік. І підрядник таки виправив.

Але виправлення простояло не довго. Принаймні, сьогодні яма знову з’явилася. Можна зрозуміти, чому проблема виникла при першому вкладанні бруківки. Тоді підрядник не був ознайомлений з деякими нюансами, які його очікують. Але уже перед тим, як він «ремонтував» попереднє провалля, з’явилася інформація, що у Тернополі доволі високий рівень ґрунтових вод. І що ці грунтові води взяли собі за моду підмивати нововкладену бруківку.

Тут дещо не піддається розумінню. Чому грунтові води стрімко піднімаються в одній з найвищих точок Тернополя і при цьому не заливають низини.

Можливо, проблеми не у водах, а у підрядниках? Бо у нас як сніг, то нема кому з ними боротися. І бруківку якісно вкласти нема кому. То може комусь уже час подумати про нових підрядників, щоб тернополяни не почали думати про нового когось?

Марко КЛЕВЕЦЬ1 коментар

  1. Бруківка поставлена правельно. Підрядник якй її сткавив ні причім. На фото явно видно підмиту основу під бруківкою. Це питання до водоканалу та до міліоративних організацій. А то що на вершині не має підземних вод повний сон рябої кобили.(повний бред). Хто був в Карпатах підтвердить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.