Генеральний прокурор України згадав буремні роки

0
207

1463080047_kyucenkoЗачитавши у темний екран Віктору Януковичу звинувачення у державній зраді, Генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі одного з каналів назвав екс-президента шлепером.

Читачі сайту Про Те навряд чи знають значення цього слова. Автор цієї публікації також почув його вперше. Довелося скористатися пошуком. Шлепером у певних колах називають вагонних злодіїв.

Українці давно знали, що Віктор Федорович любив знімати з перехожих шапки. Але, судячи з цієї заяви Юрія Віталійовича, доблесна прокуратура під його керівництвом викрила ще кілька фактів з кримінального минулого президента-втікача.

Сам же факт використання злодійського жаргону одним з високопосадовців країни мав би здивувати. Мав би, але не дивує. Не дивує тому, що для багатьох наших керівників цей жаргон звична справа. І не може бути по-іншому в країні, де Президентом обирають людину з двома судимостями. Де Генеральним прокурором призначають людину, яка не має відповідної освіти, але має за плечима «ходку». Де лідери кількох парламентських фракцій також сиділи у в’язниці.

Тому для пересічних українців усілякі «шлепери»  темний ліс, а для перших осіб держави – звична справа.

І поки тривають суперечки, чи варто робити російську мову другою державною, деякі чиновники уже знайшли для себе навіть не другу, а першу державну мову. І хто нам винен, що це – злодійський жаргон?

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ