Тернополяни шукають роботу на вокзалах (фото)

0
602

unnamedФахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості в рамках проведення проекту «Квиток до успіху» організували ярмарок вакансій на території приміського автовокзалу м. Тернополя.

Усі бажаючі мали можливість знайти прийнятне місце праці та ознайомитись із послугами служби зайнятості.

Фахівці МРЦЗ Ірина Бердичевська та Анна Осадца інформували відвідувачів про актуальні вакансії, про роботодавців, які подали інформацію про попит на робочу силу, видавали направлення на роботу.

Тернополяни розпитували про умови праці, вимоги до працівників, рівень заробітної плати на тому чи іншому робочому місці. Звичайно ж у першу чергу, людей зацікавили пропозиції з гідною оплатою праці, з можливістю перевезення працівників до місця роботи, гнучким графіком праці, які запропонували, зокрема, ТОВ «СЕ Борднетце – Україна» та ТОВ «Тервікнопласт». Жінки звернули увагу на вільні робочі місця молодшої медичної сестри в ТОВ «Десна» та у Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги; кухаря, помічника кухаря, прибиральника виробничих приміщень у ТОВ «Україна» та приватних підприємців М. Дмитріва, Т. Мархівки; молодь прагнула працювати операторами поштового зв’язку на ТД УДППЗ «Укрпошта».

Прийнятні для себе вакансії знайшли й демобілізовані учасники АТО. Вони зацікавились роботою охоронників на ПТ”Максима” та у ТЗОВ “Пожежне спостереження-Тернопіль”.

Загалом, 46 тернополянам було видано направлення на роботу до 15 місцевих роботодавців.

До речі, фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості невдовзі проведуть такий ярмарок вакансій ще й на залізничному вокзалі м. Тернополя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ