Цей день тернополяни не забудуть ніколи

0
322

01488967_661764800510494_2144933741_nСьогодні, 21 листопада відзначаємо третю річницю від початку Революції Гідності. У 2013 році епіцентром основних подій стала столиця України. 21 листопада близько 22:00 на Майдані Незалежності почали збиратися перші учасники мітингу, їх чисельність нараховувала близько 1500 осіб. Вони пікетували Адміністрацію Президента, а потім, повернувшись на Майдан, вирішили лишитися на ніч. Цього дня суд прийняв рішення заборонити встановлення наметів, кіосків, навісів під час проведення акцій на Майдані Незалежності, вулиці Хрещатик та Європейській площі до 7 січня 2014 року. Також у цей день почалися невеликі протести і в інших областях України. Протягом 25–27 листопада в Києві відбулися перші страйки київських студентів.  Також мітинги проводились в інших містах України, зокрема у Тернополі та Львові. Нині, у сумну річницю початку тих подій в нашій області відбуваються заходи пам’яті.

maxresdefatmttultЛунають перші акорди гімну України. З даху драматичного театру злітають голуби. Усіх, хто прийшов на Театральний майдан дивляться в небо. Хтось згадує, як усе відбувалось 3 роки тому, хтось думає про героїв Небесної сотні. І у всіх на очах сльози. Без них тепер співати гімн України не вдається. Занадто багато вже пережили.

ternopil-bochkaСьогодні – день, коли ми згадуємо початок Революції Гідності. Але ще нема дня – коли відзначатимемо її кінець. Бо Революція закінчується не тоді, коли остання людина пішла з майдану додому, але коли ми реалізуємо все те, за що там стояли. Хай допоможе нам Бог. Слава Україні!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ