У Тернополі євангельське диво – люди ходять по воді

0
1425

snigy-1Ближче до обіду у всіх мікрорайонах міста зафіксували випадки євангельського дива – люди ходили по воді. Крім того, окремі з них виявилися вкрай незадоволеними такими здібностями.

– У мене вже ноги мокрі, – нарікає 23-річна тернополянка Соломія Вихрущ. – Доводиться багато ходити по роботі, а тут навколо вода. То я вже й по воді – навіть не обминаю.

Факт дива розвіяли комунальники. Вони кажуть, що це нормальне явище, коли після сильного снігопаду, в період відлиги, на вулицях міста з неналежним водовідведенням згуртовуються величезні калюжі. А якщо всю цю кашу посипати піском, що й зробили, то утворюється густа суміш, по якій можна ходити.

– Мені цікаво, хто там такий мудрий сидить? – не витримує 68-річна Раїса Іванівна. – То ж треба бути взагалі нерозумним, щоб нерозчищені дороги посипати піском! Тепер я вся в багнюці.

Тернополяни таке явище вважають звичайним. А от справжнім дивом, на їхню думку, було б, якби комунальні служби виявились готовими до зими і все зробили, як належить і вчасно.

Воксана ШВАРЦ

Сайт ПРО Те бажає вам частіше усміхатися

snigy

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ