Незабаром тернополяни перестануть платити за підігрів повітря

1
262

lich_ins2Мешканці тернопільських багатоповерхівок, у яких встановлене індивідуальне опалення, незабаром почнуть за комунальні послуги платити більше. Їм доведеться оплачувати обігрів горищ, підвалів і сходових кліток.

Станеться це після того, як будинки обладнають будинковими лічильниками тепла. У міській раді на це планують виділити 4 мільйони гривень. Наразі виготовляють документацію і вже до кінця цього місяця повинні розпочатися монтажні роботи.

Міський голова Тернополя Сергій Надал запевняє, що встановлення будинкових лічильників на руку мешканцям. Адже після їх встановлення люди платитимуть лише за отримане тепло, а його втрати у процесі доставки до будинку стануть головним болем «Тернопільміськтеплокомуненерго».

1 коментар

  1. Ще би пояснили на якій підставі людина, в квартирі якої індивідуальне опалення, має платити за підігрів сходових кліток чи підвалів, якщо в будинку нема батарей в під”їзді і нема батарей в підвалі.
    Більш того, власник такого помешкання сам обігріває сходові клітки через стіни свого помешкання, за свій рахунок. Дуже схоже на спробу Януковича, коли він був прем”єром, заставити власників квартир, в яких є інд. опалення, платити за те, що їх “підігрівають” мешканці сусідніх квартир, де централізоване опалення. Але Янукович, хоч і був проФФесором, проте не знав законів теплообміну. Бо, навпками, це квартири індивідуальщиків підігрівали помешкання тих, хто від центрального, через стіни. Бо в яких квартирах зимою тепліше? Ясно, що в тих, хто встановив індивідуальне опалення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ