На Тернопільщині найбагатшими виявилися заступники

0
560

148dae6123ee4336d4df4efdcfc2f9c6А люди все рахують і рахують. Заглядають у декларації, хапаються за голови, не розуміючи скільки ж то мозолів потрібно натерти і літрів поту пролити, щоб гроші такі заробити. А дехто вже й рейтинги складає. Хто і скільки на заробляв важкою працею. Десятку найбагатших чиновників визначили і на Тернопільщині.

Лідирує у списку заступник міського голови Тернополя Володимир Дідич. Він оприлюднив 2 мільйони 265 тисяч гривень. Друге місце дісталося ще одному заступнику – голові обласної адміністрації Ігорю Вонсу. Той до мільйонера трішки не дотягнув – всього 920 тисяч. Його партнер із заступництва Юрій Юрик показав громадськості 850 тисяч гривень. Ще один заступник голови Тернопільської ОДА Олег Валов похизувався 745 тисячами. А ось перший заступник все того ж голови Іван Крисак у цьому списку пасе задніх – лише 700 тисяч.

Із заступниками обласного керівника на цьому все. А ось у міського голови віднайшовся таки ще один не бідний. Вірніше не бідна. Це – Вікторія Остапчук. Вона «засвітила» 800 тисяч гривень.

Цікаво, що у десятку найбагатших чиновників Тернопільської області потрапило четверо голів районних адміністрацій. Лідирує серед них керівник Тернопільського району Олександр Похилий – 900 тисяч. Голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа назбирав 750 тисяч гривень. 620 тисяч має керівник найбіднішого району області – Шумського Юрій Головатюк. І всього півмільйона задекларував Борис Онищук – голова Підволочиської районної адміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ