Жителям Тернопільщини пропонують стати на крок ближче до Польщі

0
327

baner-uaПольський фонд «ВІКНО НА СХІД» продовжує розвивати свій унікальний проект в сфері громадської дипломатії. На дистанційній он-лайн платформі для вивчення польської мови www.polskijazyk.pl, створеної за підтримки МЗС Польщі, з’явилися нові можливості, які роблять її більш зручною та ефективною.

Розробка цього проекту стала відповіддю на зростаючий інтерес до вивчення польської мови та культури в нашій країні. За рік роботи, завдяки високій якості освітніх матеріалів, платформа залучила понад 27 тисяч користувачів.

Новими можливостями, які зараз пропонує polskijazyk.pl, стали україномовна версія навчання, адаптивний дизайн для мобільних пристроїв і можливість вивчати мову на більш високому рівні – В2 (впевнений користувач), при якому можна здавати офіційний мовний іспит на отримання сертифіката.

Платформа пропонує зареєстрованим користувачам вивчення мови на 4 рівнях: початковий (А1), базовий (А2), незалежний користувач (В1) та впевненого користувача (В2). Кожен з рівнів складається з тематичних уроків, в яких використовується 12 різних видів інтерактивних завдань і вправ. Учасники он-лайн курсів матимуть змогу прослухати понад 1000 подкастів і аудіофайлів, записаних професійними дикторами. Також надається можливість використання дидактичних матеріалів – граматичні таблиці можна зберігати собі на комп’ютер, роздруковувати та використовувати окремо від платформи.

На думку активних зареєстрованих користувачів, платформа polskijazyk.pl дозволяє швидко і ефективно освоїти мову – все залежить тільки від мотивації і посидючості.

Платформу розробив Фонд «Вікно на Схід» в рамках проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу» завдяки сприяння Міністерства Закордонних Справ Республіка Польща в рамках конкурсу проектів «Співпраця в галузі публічної дипломатії – 2016».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ