Жителі Тернополя мають змогу безкоштовно вивчати польську мову за допомогою е-курсів

1
316

baner-ua-2Кількість українців, які вивчають польську мову, перевершила усі попередні очікування, а вивчення польської стало маніфестацією проєвропейських мрій українців та спробою вирватися з наслідків «совка».

Такими є висновки польської фундації «Вікно на Схід» після року функціонування безкоштовної он-лайн платформи польської мови – polskijazyk.pl.

Як йдеться у повідомленні, рік тому «Вікно на Схід» запустив безкоштовну он-лайн платформу з самостійного вивчення польської мови як відповідь на збільшення зацікавлення українців Польщею, а поляків – Україною.

Проект працює вже другий рік, за цей час на сайті зареєструвалося понад 27 тис. Користувачів. Новинкою цього року є більш високий рівень знання мови, який можна буде освоїти – B2. Це, фактично, максимальний рівень, який можна ефективно отримати, займаючись самостійно.

На прохання користувачів, платформа також отримала адаптивний дизайн, тобто вивчати мову стало зручно з будь-якого пристрою – не тільки з персонального комп’ютера, але і з телефону або планшета.

Безкоштовними е-курсами польської мови можна користуватися зареєструвавшись на сайті www.polskijazyk.pl.

Довідка

Мовна платформа розроблена Фондом «ВІКНО НА СХІД» в рамках проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу» завдяки допомозі Міністерства закордонних справ Польщі в рамках конкурсу «Співпраця в області публічної дипломатії 2016».

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ