Мешканців Тернопільщини цікавить чи є життя після децентралізації

0
138

14721697_1214412495287827_1135446966422825424_nСьогодні разом з колегами з Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України мали мегапродуктивну зустріч з керівництвом Борщівської міської ради та головами сільрад, які незабаром стануть старостами. – пише на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Максим Черкашин.

Вже 11 грудня відбудуться вибори Борщівського міського голови та перші вибори в Борщівській об’єднаній територіальній громаді. Звичайно ж усіх присутніх цікавило питання: “А яке воно життя після виборів в ОТГ і як провести безболісно реорганізацію?”. Проте, найважливіші питання стосувались бюджетного процесу та складання бюджету на 2017 рік.

Майбутні старости цікавились про свої функції та повноваження. Ігор Гірчак порадив не чекати першої сесії та вже зараз готувати проекти документів, які стосуються проведення інвентаризації, покладання обов’язків старости, затвердження постійних комісій та інших. Добре, що процес децентралізації вже в розпалі і проекти зазначених документів розробили експерти, тому по поверненню в Тернопіль залишилось їх тільки надіслати.

Загалом зустріч виявилась досить енергійною та продуктивною, а місто, незважаючи на дощ, привітним та затишним.

Зустріч відбулась в рамках децентралізаційного марафону.

P.S. А борщ в Борщові таки смачний.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ