Спонсором Олени Підгрушної став відомий пивовар

0
277

im578x383-pidgrushnaУ федерації біатлону України обіцяють, що нашим стріляючим лижникам створять усі умови для якісної підготовки для участі в Олімпіаді 2018 року, яка пройде у південнокорейському Пхьончхан. А станеться це завдяки новому спонсору команди – «Першій приватній броварні». Пивна компанія
підписала з федерацією дворічний контракт.

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринза розповідає, що донедавна наші спортсмени змушені були тренуватися здебільшого у Росії. Тому що лише на це вистачало виділених грошей. Тепер же є надія, що наші біатлоністи зможуть готуватися до змагань на кращих європейських трасах.

Свій вибір засновник «Першої приватної броварні» Андрій Мацола пояснює тим, що біатлоністи єдині, хто за останні 20 років спромігся завоювати олімпійське золото. І він сподівається, що на наступній Олімпіаді вони виступлять ще успішніше.

Варто нагадати, що одним з лідерів жіночої біатлонної команди є тернополянка Олена Підгрушна. Та й ще одна наша землячка Анастасія Меркушина має чудові шанси пробитися у команду до наступної Олімпіади.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ