Нардеп від Тернопільщини пригадав буремне студентське минуле

1
388

revoНа своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук народний депутат від Тернопільщини Олег Барна залишив привітання із 26-ою річницею «Революції на граніті». До слова, Олег Степанович один з небагатьох політиків, які згадали про цю подію. Можливо тому, що на відміну від більшості сучасних можновладців, які у ті буремні роки починали розбудовувати свої бізнес-імперії, він був активним учасником тих подій.

«Вітаю студентське братерство 90-го із 26-річницею студентської «Революції на граніті».
В ці перші дні жовтня минає 26 років початку студентського голодування на площі Жовтневої революції (тепер Майдан Незалежності). Вітаю студентів-однолітків, з котрими разом починали творити нову історію Незалежної України на граніті площі Жовтневої революції. Тоді я був студентом 5-го курсу фізмату. Наша студентська революція була продовженням боротьби наших предків за Незалежну Українську Державу, стала початком народних рухів новітньої історії України та є прикладом юнацького патріотизму. Слава українському студентству! Слава Україні!»

1 коментар

  1. ну так ви зам1сть того, щоб творити незалежну державу. при тому волод1ючи 11 багатствами. котр1 були набут1 при радянськ1й влад1, чомусь створили корупц1йний некерований хаос. котрий т1льки з кожним роком все б1льше 1 б1льше знищуе набуте. та саме головне. 11 громадян. Нак1нець все знищивши. ви вир1шили. що ви потр1бн1 Евросоюзу 1 в1н вас годуватиме. Та, на жаль. зах1д не займаеться благод1йн1стю. Це вам не Радянський Союз. Треба було берегти 1 примножати те, що у вас було, а ви почали брехнею займатится ненависництвом, продажн1стю. зам1сть того, щоб мати хорош1 стосунки з тими. кому б ви могли продавати те. що виробляете. А тепер ви кому потр1бн1? Що ви виробляете. де ваш1 люди. де 1х с1м”1. з ким д1ти виростають 1 що з них виростае? Голодуваьти 1 придурюватися на Майданах, неи несучи н1яко1 в1дпов1дальност1 за людей. кожен може. нав1ть персонаж псих1атрично1 л1карн1. нав1ть будучи буйним. Бо дивлячись на той Майдан було 1накше не скажеш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ