Нардеп від Тернопільщини пригадав буремне студентське минуле

1
356

revoНа своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук народний депутат від Тернопільщини Олег Барна залишив привітання із 26-ою річницею «Революції на граніті». До слова, Олег Степанович один з небагатьох політиків, які згадали про цю подію. Можливо тому, що на відміну від більшості сучасних можновладців, які у ті буремні роки починали розбудовувати свої бізнес-імперії, він був активним учасником тих подій.

«Вітаю студентське братерство 90-го із 26-річницею студентської «Революції на граніті».
В ці перші дні жовтня минає 26 років початку студентського голодування на площі Жовтневої революції (тепер Майдан Незалежності). Вітаю студентів-однолітків, з котрими разом починали творити нову історію Незалежної України на граніті площі Жовтневої революції. Тоді я був студентом 5-го курсу фізмату. Наша студентська революція була продовженням боротьби наших предків за Незалежну Українську Державу, стала початком народних рухів новітньої історії України та є прикладом юнацького патріотизму. Слава українському студентству! Слава Україні!»1 коментар

  1. ну так ви зам1сть того, щоб творити незалежну державу. при тому волод1ючи 11 багатствами. котр1 були набут1 при радянськ1й влад1, чомусь створили корупц1йний некерований хаос. котрий т1льки з кожним роком все б1льше 1 б1льше знищуе набуте. та саме головне. 11 громадян. Нак1нець все знищивши. ви вир1шили. що ви потр1бн1 Евросоюзу 1 в1н вас годуватиме. Та, на жаль. зах1д не займаеться благод1йн1стю. Це вам не Радянський Союз. Треба було берегти 1 примножати те, що у вас було, а ви почали брехнею займатится ненависництвом, продажн1стю. зам1сть того, щоб мати хорош1 стосунки з тими. кому б ви могли продавати те. що виробляете. А тепер ви кому потр1бн1? Що ви виробляете. де ваш1 люди. де 1х с1м”1. з ким д1ти виростають 1 що з них виростае? Голодуваьти 1 придурюватися на Майданах, неи несучи н1яко1 в1дпов1дальност1 за людей. кожен може. нав1ть персонаж псих1атрично1 л1карн1. нав1ть будучи буйним. Бо дивлячись на той Майдан було 1накше не скажеш.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.